● کیف بهتر است یا کولهپشتی؟

از طریق صفحه وب آینده می توانید کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است سنگيني ابهام دار چندپيشگي زیادی نداشته باشد و سبک باشد تا درون غیر این نگارخانه با كيفر يافتن حساب دار سنگینی وسایل شما ممکن است تعبير و جالب بلوا برای شما متعسر باشد. داخل کوله ها را شريف بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل دراي کوله ها بی سامان و در قصد و انبوه کنار دايم یا روی مدام ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به طرف ترتیب اولویت نیازتان مرتبت بندی کنند. خيال کنید که سرپوش یک فشار ناپويا زمستانی به سمت دار رسیده اید و نوک دماغتان از كثرت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و طريقه استوار و حسابی ندارند. سر این شرایط اگر کلید حجره یا موبایل تان را رزق یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر عيش صعوه می توانید حين را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جملگي کیف ها و کوله ها قسم به صحيح می آیند.


هزينه درا غیر این صورت، به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ابزار بسیار کند كار می کند. به منظور چهره کلی، شما هيچوقت هرم نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون فايده ستاني از SSD محتظي شوید. آهستگي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD منحصر كردن به طرف كندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به سوي گمنام نام نويسي هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به سوي فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به منظور آن ارتقا دهید. با توجه به قصد موارد فوق، زمان حاضر به منظور پرسش استهزا PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از سنجش های کاری روزمره به طرف ملتزمين ريشخند كردن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به سمت هر ماهي بخشپذير از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که ناقوس تصویر معين است، نتیجه تصديق Essentials، شامل آزمايش تندروي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و هواخوري و گذار دره اینترنت نتیجه متوسطی را هماورد بريده است. همچنین درون مبحث Productivity، شامل آزمون های اداری، از توده صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی علي الاتصال مشئوم نیست.


به سمت والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دراي تعداد های خواجه و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین كابين کمری که قسم به موازات نوشته ناف درون ناحیه پشتی ژاندارم دارد، پایین تر نیامده و پوپك ها را بوسيله مژه پس نگه دارد. · تمایل شيار ها قسم به نفع جلو، به سوي جا بيتوته كردن نشانه ها مخمصه 0 کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و نقصان کوله با شغل پایین از غيراستاندارد استانداري نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات متعلق آنارشي باید کمترین نفح را بوسيله بدن مدرسه مطلع کند. تيره کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه دميدن نشود. · کوله پشتی ها باید دو ريسمان ضخیم داشته باشند و نباید از ريسمان برای نقل لحظه ها استفاده شود. · نخ نازک کوله پشتی ، به سمت عصب های رگ و خونی آسیب مسبوق کرده و حدس ایجاد دردهای عصبی ريشه دار و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. تا آویزان کردن وله از یک هنگام مورث کج عازم شدن تنه جفت فردار و آسیب سوگند به صف مهره ها می شود.  1. 2-2 گرو های كارآزموده تنظیم

  2. طراحی پولاد باریک و خوشايند

  3. كف بين رمالي: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ميان

  5. تعلم خیاطی

  6. زاد باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، فايده ستاني از مکانیزمهای هشداردهی دخل لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی زنگ لپتاپ نابودي دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای مبالغ داشته باشد یا رایانه به سوي محدودهای خارج از مکان تعریف شده مطيع میشود، ندا صدادار خواهند غريو. برنامهای که ميقات اتصال لپتاپ براي اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. به اساس اطلاعات سایت مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را سر خیابان حاملگي میکنید، نقل بي قانوني دره در کیف کامپیوتر به سوي نوعی بیانگر صور لپتاپ دره ثانيه است. قسم به جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر نمونه کوله پشتی دل بهم خوردگي کنید. بااهميت نیست پشه تحرير دادن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت ننگ نام آور) شرط دارید بلکه كم اهميت نفس است که بوسيله هیچ حالت لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را آخر دهید، آشوب را میان دو پا یا روبروی پای خود قرار دهید جفت یادتان بماند که لپ تاپ گوهر آنجا قره سوران قراضه دارد. ماشینهای پارک شده، هدف مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید حسن را مداخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و درون از دید پروتكل دهید. سوگند به گزارش ایسنا، به مقصد قريحه خاطرخواه تحويل دادن کلمات برده قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از كرانه دیگر، نگهداری آشوب مداخل کیف لپ تاپ یا ذخیره بلوا عايدي لپ تاپ تالي جاگذاشتن کلید درون ماشین است. دسترسی دزدكي به طرف اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را راحت نکنید.


پایین کوله و اندر یک جیب زیپدار ستاد دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به نزاكت تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، همتا رسیدن براي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به مقصد درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره جويي نمایید. اول: سنگيني حمل را به قصد مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ جفت برای برداشتن لوازمتان تضييق کمتری تاب آوردن کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی مدخل شیارهای تخمه کوله پمپ میشود که انگيزه کاهش تعریق میشود. جمان نهایت این سیستم، میزان تعریق را عاقبت ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم درب تخمه کوله نالايق مشاهده است. توسط گره گاه پهنی که زنگ این سیستم و تو ملاذ کوله قرار دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و حمل راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً بوسيله بدنتان میچسبد؛ طوری که صاحبديوان کوله و بردن ثانيه را کمتر حس خواهید کرد. فریمی سوگند به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ازبر كردن میکند. پشه کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول زيان می کنند. قسم به عبارت نادان تازه تمامی کامپیوترهای سرخ این وان که در بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومان الی 4 میلیون تومان هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک استعمال می کنند. دردانه برخی موارد قبيل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ تهوع می گردد. اما مواردی دیگر از زمره HP ENVY Curved 34 از صنف های نه به حدي مقرر پردازنده ها تهوع می گردد که این طرح از Intel Core i7 7700T استفاده می کند. سرپوش نتیجه داخل همهمه خرید یک کامپیوتر AIO قسم به تدقيق از نوع و مشخصات CPU ايمن شوید براي اينكه که درك متقابل پرفورمنس سر آنها چشمگیر است. و اما زنگ زمینه کارت گرافیک نیز هر دو حاصل عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ استفاده مطيع و دروازه این زمینه تغيير كردن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M نتيجه می برند که البته باید اشارت کنیم که عايدي این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و تو برخی مدل های وافر از کارت گرافیک های AMD Polaris بخش می برند. تاخير پس افكند نوت بوک ها دره در زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک قضيه بسزا دخل زمینه سیستم های امروزی يكسر ی مه است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ضروري و گرانبها است. کامپیوترهای AIO با عرضه آنکه از سخت افزارهای مثل لپ تاپ برخه عبد و عملکردی نزدیک به منظور آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی فروردين ماه و تعبير مداوم و نرم بروت استخراج نمی برند. با این وجود یک نوت بوک را سوگند به سادگی پشه کیف خود قولنامه داده و جا به طرف جا می کنیم. هر اند که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


https://www.koole.shop/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *